Kocaeli Kent Gazetesi
ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarih 21 Mart 2013, 20:46 Editör ali cinar

Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan'a işyerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına üçüncü defa seçilen Penbe Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Engin Koyun yeniden Başkan seçilen Arslan'ı kutlayarak Yeni görevinde başarılar dedi.
Başkan Engin Koyun ziyarette yaptığı açıklamada Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun ve Başkan Penbe Arslan’ın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek Kadın Girişimcilerin özellikle yaşadığımız Körfez İlçesi ve Kocaeli için büyük bir şans olduğunu söyledi. Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı olarak da kadınlarımızın iş hayatında siyasette ve birçok alanda aktif olmalarını istiyoruz bu anlamda Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapacağınız tüm çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.
Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun’a teşekkür etti. Başkan Arslan yola çıkarken her kadınımızın bir işi olsun istedik bunu da şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla belirli seviyelere getirdik ama yetmez amacımız daha çok üreten ve kendi ayakları üzerinde başı dik bir şekilde durabilen özgüveni gelişmiş kadınların sayısının artmasını sağlamaktır dedi.
Ziyarette Başkan Penbe Arslan’ın eşi Osman Arslan Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Özden Şen hazır bulundular.

Bu haber 428 defa okunmuştur.

KÖRFEZ

KUMLUDA ÇOCUKLAR SU SAVAŞI YAPTI.

KUMLUDA ÇOCUKLAR SU SAVAŞI YAPTI. Körfez ilçede en çok güven veren kuruluşlardan biri olan Özel Kumlu Kreş çocukları su savaşı yaparak hem eğlendi, h...

KÖRFEZ PAZARCILARDAN YEZİDİLER VE TÜRKMENLERE YARDIM.

KÖRFEZ PAZARCILARDAN YEZİDİLER VE TÜRKMENLERE YARDIM. Körfez ilçe pazarcı esnaflar odası Işid zulmünden kaçan Yezidiler ve Türkmenlere para yardımı yaptı.

KÖRFEZ PAZARCILAR HİJYEN SERTİFİKASI ALDI.

KÖRFEZ PAZARCILAR HİJYEN SERTİFİKASI ALDI. Körfez pazarcı esnafları hijyen dersi gördü ve sertifikalarını başkan Zafer Şahin’den aldı.

EYMEN POLAT 3. YAŞINDA

EYMEN POLAT 3. YAŞINDA Körfez ilçe Yarımca da ikamet eden siyasetçi ve çevresi tarafından sevilen ve sayılan Tugay Polat’ın oğlu Eymen 3. ...

Çokyaşar’’ Biz Artık Okumak İstiyoruz

Çokyaşar’’ Biz Artık Okumak İstiyoruz Romanlar Konfederasyonu Genel Başkanı Ahmet Çokyaşar, Türkiye'de 6-7 milyon kadar Roman vatandaşının yaşadığını...

Gökkaya ve Şahin Pazarcılara Kapalı Pazar Binasını Anlattı.

Gökkaya ve Şahin Pazarcılara Kapalı Pazar Binasını Anlattı. Körfez ilçe Yeniyalı mahallesinde yapılan 3 katlı kapalı Pazar alanını Gökkaya ve Şahin tütünçiftlik kültür merkezi...

Esma Belinay 5 Yaşında

Esma Belinay 5 Yaşında Demokrat parti körfez ilçe başkanı Sedat Uyanık’ın torunu 5. Yaş gününü kutladı.

Kadın Girişimci Germen ’den Çiğ Köfteci Ömer Usta Açılışı.

Kadın Girişimci Germen ’den Çiğ Köfteci Ömer Usta Açılışı. Körfez, mimar Sinan Mahallesi’nde Kadın Girişimci Emel Germen Çiğ Köfteci Ömer Usta açılışını gerçekleştirdi.

Editör'ün Seçtikleri

Reklam

Haber Ara


FOTO GALERİ


Hava Durumu

DIYARBAKIR

Reklam

Tüm Hakları Saklıdır 2011-2013 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Haber | Geliştirme : Boran TUNA
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Kocaeli Kent Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.