Kocaeli Kent Gazetesi
ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarih 21 Mart 2013, 20:46 Editör ali cinar

Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan'a işyerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına üçüncü defa seçilen Penbe Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Engin Koyun yeniden Başkan seçilen Arslan'ı kutlayarak Yeni görevinde başarılar dedi.
Başkan Engin Koyun ziyarette yaptığı açıklamada Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun ve Başkan Penbe Arslan’ın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek Kadın Girişimcilerin özellikle yaşadığımız Körfez İlçesi ve Kocaeli için büyük bir şans olduğunu söyledi. Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı olarak da kadınlarımızın iş hayatında siyasette ve birçok alanda aktif olmalarını istiyoruz bu anlamda Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapacağınız tüm çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.
Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun’a teşekkür etti. Başkan Arslan yola çıkarken her kadınımızın bir işi olsun istedik bunu da şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla belirli seviyelere getirdik ama yetmez amacımız daha çok üreten ve kendi ayakları üzerinde başı dik bir şekilde durabilen özgüveni gelişmiş kadınların sayısının artmasını sağlamaktır dedi.
Ziyarette Başkan Penbe Arslan’ın eşi Osman Arslan Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Özden Şen hazır bulundular.

KÖRFEZ

Başkan Yağız’a Ziyaret

Başkan Yağız’a Ziyaret Körfez Belediye başkan vekili Nigar Apaydın Yağız’a iş kadınlarından ziyaret.

KIZILKAYA DA ÖĞLEN YEMEĞİ

KIZILKAYA DA ÖĞLEN YEMEĞİ Körfez ilçe Kaymakamı Can, Milli Eğitim Müdürü Okutan ve iş adamı Kızılkaya yemekte buluştu.

ŞOK – ŞOK – ŞOK ÇİLLERCİ ŞEKERİ’DE AK PARTİ ÜYESİ YAPMIŞLAR

ŞOK – ŞOK – ŞOK ÇİLLERCİ ŞEKERİ’DE AK PARTİ ÜYESİ YAPMIŞLAR Körfez ilçe de Çillerci olarak tanınan Osman Şeker’ide AK Parti üyesi yapmışlar haberi yok.

O’NA ( ÇETO ) DEDİLER

O’NA ( ÇETO ) DEDİLER Körfez ilçe de yıllardır Dergah Ocakbaşını işleten Zerenoğlu’nu işiyle ve kişiliğiyle çok sevilen Çeto kim’dir.

Eranıl, MMA’da Türkiye 1.’si

Eranıl, MMA’da Türkiye 1.’si Kastamonu Küre Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenen 5. Küre Kilim Festivali kapsamında gerçekleştirilen Türkçe a...

1965 DEN BERİ ÖZÇELİK

1965 DEN BERİ ÖZÇELİK Körfez ilçe Ağadere Caddesi’nin en eskilerinden Özçelik konfeksiyon 50 yıldır hizmet veriyor.

ET DEDİN Mİ - DERGAH OCAKBAŞI

ET DEDİN Mİ -  DERGAH OCAKBAŞI Körfez ilçe de 30 yıldır et ve ızgara da kendini kanıtlayan tek leziz kuruluş olduğunu herkes ifade ediyor.

ŞİRİN KARDEŞLER BAŞARDI

ŞİRİN KARDEŞLER BAŞARDI Körfez İlçe’de uzun yıllardır siyaset ve iş dünyasında çok iyi bilinen Şirin soyadı, yeniden eski günlerine dönmeye...

Editör'ün Seçtikleri

Reklam

Haber Ara


FOTO GALERİ


Hava Durumu

DIYARBAKIR

Reklam

Tüm Hakları Saklıdır 2011-2013 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Haber | Geliştirme : Boran TUNA
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Kocaeli Kent Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.