Kocaeli Kent Gazetesi
ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarih 21 Mart 2013, 20:46 Editör ali cinar

Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan'a işyerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına üçüncü defa seçilen Penbe Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Engin Koyun yeniden Başkan seçilen Arslan'ı kutlayarak Yeni görevinde başarılar dedi.
Başkan Engin Koyun ziyarette yaptığı açıklamada Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun ve Başkan Penbe Arslan’ın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek Kadın Girişimcilerin özellikle yaşadığımız Körfez İlçesi ve Kocaeli için büyük bir şans olduğunu söyledi. Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı olarak da kadınlarımızın iş hayatında siyasette ve birçok alanda aktif olmalarını istiyoruz bu anlamda Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapacağınız tüm çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.
Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun’a teşekkür etti. Başkan Arslan yola çıkarken her kadınımızın bir işi olsun istedik bunu da şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla belirli seviyelere getirdik ama yetmez amacımız daha çok üreten ve kendi ayakları üzerinde başı dik bir şekilde durabilen özgüveni gelişmiş kadınların sayısının artmasını sağlamaktır dedi.
Ziyarette Başkan Penbe Arslan’ın eşi Osman Arslan Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Özden Şen hazır bulundular.

Bu haber 350 defa okunmuştur.

KÖRFEZ

KANTİNCİLERİN ARTIK DERNEĞİ VAR

KANTİNCİLERİN ARTIK DERNEĞİ VAR Kocaeli’nde büyük bir eksiklik olarak bilinen Kantinciler Derneği kuruldu ve nezaket ziyaretlerine körfez ilçeden b...

KÖRFEZ MHP’Lİ KADINLAR GÜMBÜR GÜMBÜR ÇALIŞIYOR.

KÖRFEZ MHP’Lİ KADINLAR GÜMBÜR GÜMBÜR ÇALIŞIYOR. MHP Körfez ilçe kadın kolları körfez ilçenin tüm köy, Mahalle, Sokak ve caddelerini karış karış geziyor.

KÖRFEZ AK PARTİ’NİN ADAYI İSMAİL BARAN

KÖRFEZ AK PARTİ’NİN ADAYI İSMAİL BARAN Saadet Partisi kökenli olan İsmail Baran Körfez AK Parti’nin adayı oldu.

AKSU – CHP’DEN MECLİSE ADAY

AKSU – CHP’DEN MECLİSE ADAY Cumhuriyet Halk Partisi’nin genç dava adamlarından Serdar Aksu, Körfez Belediyesi Meclis Üyeliği için başvurdu.

KÖRFEZ – AĞRILILARDAN – KÖRFEZ AK PARTİYE ZİYARET

KÖRFEZ – AĞRILILARDAN – KÖRFEZ AK PARTİYE ZİYARET Körfez ilçe Ağrılılar Derneği Körfez ilçe AK Parti ilçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

OKUR ve BADEM’DEN VERGİLİYE ZİYARET

OKUR ve BADEM’DEN VERGİLİYE ZİYARET AK Parti Kocaeli milletvekili Mehmet Ali Okur ve Badem’den Vergiliye Ziyaret.

Belma Çavuşoğlu ‘BEN DE VARIM’ dedi

Belma Çavuşoğlu ‘BEN DE VARIM’ dedi Körfez İlçe Mimar Sinan Mahalle Muhtarlığı’na aday olan Belma Çavuşoğlu, ‘Bende varım’ diyerek, hizmet yapmaya tali...

ÇINAR OTEL, KÖRFEZ’DE YAKINDA AÇILIYOR.

ÇINAR OTEL, KÖRFEZ’DE YAKINDA  AÇILIYOR. Körfez’de faaliyete geçecek olan Çınar Otel’in tanıtımı bugün yapıldı.

Editör'ün Seçtikleri

Reklam

Haber Ara


FOTO GALERİ


Hava Durumu

DIYARBAKIR

Reklam

ONE CIKANLAR

Tüm Hakları Saklıdır 2011-2013 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Haber | Geliştirme : Boran TUNA
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Kocaeli Kent Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.