Kocaeli Kent Gazetesi
ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarih 21 Mart 2013, 20:46 Editör ali cinar

Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan'a işyerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına üçüncü defa seçilen Penbe Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Engin Koyun yeniden Başkan seçilen Arslan'ı kutlayarak Yeni görevinde başarılar dedi.
Başkan Engin Koyun ziyarette yaptığı açıklamada Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun ve Başkan Penbe Arslan’ın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek Kadın Girişimcilerin özellikle yaşadığımız Körfez İlçesi ve Kocaeli için büyük bir şans olduğunu söyledi. Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı olarak da kadınlarımızın iş hayatında siyasette ve birçok alanda aktif olmalarını istiyoruz bu anlamda Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapacağınız tüm çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.
Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun’a teşekkür etti. Başkan Arslan yola çıkarken her kadınımızın bir işi olsun istedik bunu da şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla belirli seviyelere getirdik ama yetmez amacımız daha çok üreten ve kendi ayakları üzerinde başı dik bir şekilde durabilen özgüveni gelişmiş kadınların sayısının artmasını sağlamaktır dedi.
Ziyarette Başkan Penbe Arslan’ın eşi Osman Arslan Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Özden Şen hazır bulundular.

Bu haber 441 defa okunmuştur.

KÖRFEZ

IRAK – KÖRFEZ AK PARTİDE İSTENEN ADAM

IRAK – KÖRFEZ AK PARTİDE İSTENEN ADAM AK Parti yakında yapacağı il ve ilçe başkanları kongrelerine hazırlanırken körfez ilçede kazan kaynamaya başladı.

YAŞAR TAHA DELİKANLI OLDU

YAŞAR TAHA DELİKANLI OLDU Körfez ilçenin sevilen simalarından Köksal Dolan’ın biricik oğlu Yaşar Taha delikanlı oldu.

MERT 4. YAŞINA GİRDİ.

MERT 4. YAŞINA GİRDİ. Özel Kumlu kreş evinde gerçekleşen doğum günü partisi ile Mert 4.yaş gününü kutladı.

KAYA – KUMLU KREŞTE ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR.

KAYA – KUMLU KREŞTE ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR. Özel Kumlu Kreş müdür yardımcısı İrem Kaya’dan etkinlikler hakkında açıklama yaptı.

Caferi Cemaat İmamı Orhan Hoca’nın Arabası Kundaklandı.

Caferi Cemaat İmamı Orhan Hoca’nın Arabası Kundaklandı. Körfez ilçe de saygın bir kişiliğe sahip olan Caferi cemaati hocası Orhan Öz’ün arabası kundaklandı.

AZERBAYCAN DERNEĞİ KUR-AN OKUTTU.

AZERBAYCAN DERNEĞİ KUR-AN OKUTTU. Körfez ilçe Azerbaycan kültür derneği binasında işgal altında olan ve zulüm görerek hakkı-n rahmetine kavuşan İslam...

KUMLUDA ÇOCUKLAR SU SAVAŞI YAPTI.

KUMLUDA ÇOCUKLAR SU SAVAŞI YAPTI. Körfez ilçede en çok güven veren kuruluşlardan biri olan Özel Kumlu Kreş çocukları su savaşı yaparak hem eğlendi, h...

KÖRFEZ PAZARCILARDAN YEZİDİLER VE TÜRKMENLERE YARDIM.

KÖRFEZ PAZARCILARDAN YEZİDİLER VE TÜRKMENLERE YARDIM. Körfez ilçe pazarcı esnaflar odası Işid zulmünden kaçan Yezidiler ve Türkmenlere para yardımı yaptı.

Editör'ün Seçtikleri

Reklam

Haber Ara


FOTO GALERİ


Hava Durumu

DIYARBAKIR

Reklam

Tüm Hakları Saklıdır 2011-2013 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Haber | Geliştirme : Boran TUNA
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Kocaeli Kent Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.