Kocaeli Kent Gazetesi
ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarih 21 Mart 2013, 20:46 Editör ali cinar

Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan'a işyerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına üçüncü defa seçilen Penbe Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Engin Koyun yeniden Başkan seçilen Arslan'ı kutlayarak Yeni görevinde başarılar dedi.
Başkan Engin Koyun ziyarette yaptığı açıklamada Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun ve Başkan Penbe Arslan’ın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek Kadın Girişimcilerin özellikle yaşadığımız Körfez İlçesi ve Kocaeli için büyük bir şans olduğunu söyledi. Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı olarak da kadınlarımızın iş hayatında siyasette ve birçok alanda aktif olmalarını istiyoruz bu anlamda Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapacağınız tüm çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.
Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun’a teşekkür etti. Başkan Arslan yola çıkarken her kadınımızın bir işi olsun istedik bunu da şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla belirli seviyelere getirdik ama yetmez amacımız daha çok üreten ve kendi ayakları üzerinde başı dik bir şekilde durabilen özgüveni gelişmiş kadınların sayısının artmasını sağlamaktır dedi.
Ziyarette Başkan Penbe Arslan’ın eşi Osman Arslan Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Özden Şen hazır bulundular.

KÖRFEZ

YAŞAR - PARTİMİN HİZMETKARIYIM

YAŞAR - PARTİMİN HİZMETKARIYIM Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Oktay Yaşar, ülke ve millet için çalıştıklarını söyledi....

MHP’Lİ ARSLAN HALKLA BULUŞTU

MHP’Lİ ARSLAN HALKLA BULUŞTU MHP’den milletvekili aday adayı olan Gürbüz Arslan ilçesi Körfez’den halkla buluşmaya başladı.

CAN VE TAŞ TRABZONLULARLA FİDAN DİKTİ.

CAN VE TAŞ TRABZONLULARLA FİDAN DİKTİ.	Körfez Trabzonlular Derneği Körfezin dağlarına Kaymakam Can ve başkan Taş ile birlikte fidan dikti.

ÖZTÜRK - ZEHİRLENMEK İSTEMİYORUZ KAYMAKAMIM

ÖZTÜRK - ZEHİRLENMEK İSTEMİYORUZ KAYMAKAMIM Yukarı Hereke Birlik Beraberlik ve Dayanışma Derneği Körfez Kaymakamı Can’ı makamında ziyaret etti ve yürüyüş için ...

A’ DAN Z’ YE DOSTLUK KAHVALTISI

A’ DAN Z’ YE DOSTLUK KAHVALTISI Körfez ilçe de yeni açılan A’ DA Z’YE Kahve dünyasında Körfez protokolü, İş adamları ve halk birlikte kahvaltı yapt...

İNCE – YORGUN DÜŞTÜ..!

İNCE – YORGUN DÜŞTÜ..! Kocaeli’nin genç girişimcilerinden son yıllar da sinema yönetmenliği ve klip çekimleri ile gündeme gelen İnce yoğun...

Saadet Partili bayanlar, ‘’Savaşla alamadıklarını, hileyle alıyorlar’’

Saadet Partili bayanlar,  ‘’Savaşla alamadıklarını, hileyle alıyorlar’’ Saadet Partisi Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Firdevs Kalkan tarafından yapılan yazılı açıklamada, Çanakkale Şeh...

İSA TAŞ DOĞUM GÜNÜNÜ DOSTLARIYLA KUTLADI

İSA TAŞ DOĞUM GÜNÜNÜ DOSTLARIYLA KUTLADI Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş doğum gününü belediye personelleri ve dostlarıyla kutladı.

Editör'ün Seçtikleri

Reklam

Haber Ara


FOTO GALERİ


Hava Durumu

DIYARBAKIR

Reklam

ANKET

MHP KOCAELİ'NDE KİMLER ADAY OLSUNTüm Anketler

ONE CIKANLAR

Tüm Hakları Saklıdır 2011-2013 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Haber | Geliştirme : Boran TUNA
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Kocaeli Kent Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.