Kocaeli Kent Gazetesi
ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ENGİN KOYUN'DAN PENBE ARSLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarih 21 Mart 2013, 20:46 Editör ali cinar

Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan'a işyerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına üçüncü defa seçilen Penbe Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Engin Koyun yeniden Başkan seçilen Arslan'ı kutlayarak Yeni görevinde başarılar dedi.
Başkan Engin Koyun ziyarette yaptığı açıklamada Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun ve Başkan Penbe Arslan’ın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek Kadın Girişimcilerin özellikle yaşadığımız Körfez İlçesi ve Kocaeli için büyük bir şans olduğunu söyledi. Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı olarak da kadınlarımızın iş hayatında siyasette ve birçok alanda aktif olmalarını istiyoruz bu anlamda Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapacağınız tüm çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.
Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun’a teşekkür etti. Başkan Arslan yola çıkarken her kadınımızın bir işi olsun istedik bunu da şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla belirli seviyelere getirdik ama yetmez amacımız daha çok üreten ve kendi ayakları üzerinde başı dik bir şekilde durabilen özgüveni gelişmiş kadınların sayısının artmasını sağlamaktır dedi.
Ziyarette Başkan Penbe Arslan’ın eşi Osman Arslan Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Özden Şen hazır bulundular.

KÖRFEZ

AKKADINLAR; Körfez'de Durmak Yok

AKKADINLAR; Körfez'de Durmak Yok AK Parti Körfez Kadın Kolları dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.7 Haziran genel seçimlerinde körfezde n...

Baran Çalışmaları Denetledi

Baran Çalışmaları Denetledi Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yapımı devam eden çalışmalar sık sık gezerek çalışmaları yerinde inceliyor ve...

Körfezliler Heyecanla İftar Saatini Bekledi

Körfezliler Heyecanla İftar Saatini Bekledi Körfez Belediyesi, Kirazlıyalı Mahallesinde yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar programı düzenledi. Belediye Baş...

DOYDUM DA TURKEZİBANA DOĞUM GÜNÜ.

DOYDUM DA TURKEZİBANA DOĞUM GÜNÜ. Körfez ilçe de geniş bir aileye sahip olan Korkmaz ailesinden Turkezibana Doydum da sürpriz doğum günü kutlaması.

Bozkurt – Gençlik Huzurlu Seçim İstiyor

Bozkurt – Gençlik Huzurlu Seçim İstiyor Kocaeli Genç Girişimciler Dernek başkanı Bilal Bozkurt açıklama yaptı.

İNCE – ARTIK ÇOK MUTLU

İNCE – ARTIK ÇOK MUTLU Körfez ilçemizin genç yetenekli film ve klip yönetmeni Vedat İnce muhteşem bir organizasyonla dünya evine girdi.

BOZKURTLARIN MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ

BOZKURTLARIN MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ Körfez ilçe de geniş bir aileye sahip olan Bozkurtlar Ömer ve Ceylanın düğününde Ülker düğün salonuna sığmadı.

BOZTAŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

BOZTAŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ Körfez ilçe de yıllardır NET-YAP inşaat ortaklarından Mehmet Ali Boztaş’a Dadaşlar teşekkür plaketi takdim etti.

Editör'ün Seçtikleri

Reklam

Haber Ara


FOTO GALERİ


Hava Durumu

DIYARBAKIR

Reklam

Tüm Hakları Saklıdır 2011-2013 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Haber | Geliştirme : Boran TUNA
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Kocaeli Kent Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.